O materiálech

Do každého interiéru, kuchyně nebo obývacího pokoje se hodí jiný materiál. Odlišný materiál použijete na moderní kuchyňskou desku, jiný na tradiční a ničím nevýraznou. Materiály se liší vzhledem, funkčností, povrchovou úpravou, ale zejména cenou. Moderní a odolnější materiálny s lepší povrchovou úpravou nebo dekorem jsou samozřejmě dražší. Je pouze na vás, kolik se rozhodnete do vašeho domova investovat.

Nejčastějšími materiály jsou:

Lamino

Odolný materiál s minimálními nároky na údržbu a vysokou životností. Vychází vstříc všem, kdo na kuchyni hodlají vynaložit pouze omezený rozpočet. Toto řešení skýtá nepřeberné množství barevných kombinací, což umožňuje přizpůsobit barvu kuchyňské linky téměř každému interiéru.

Dýha

Dýhovaná dvířka mohou mít strukturu klasických a exotických dřevin. Pokud si nevyberete z rozsáhlého vzorníku dýh je možné doladit barevnost čelních ploch mořidlem podle vašeho přání.

Masiv

Kuchyně s masivními dvířky jsou nábytkem trvalé hodnoty. Množství kombinací tvarů a dřevin je možné tónovat podle vašeho přání. Povrchová úprava (lak, olej) Remevs, Adler.

Lak

Lakované kuchyně jsou výjimečné především vysokou kvalitou lakovaného povrchu. Tato technologie má obrovské možnosti barevných provedení.

ALU

Kombinace hliníkových rámečků a doplňků s dalšími materiály pro moderní technické styly vaší kuchyně. Můžete si vybrat z materiálů s kovovým povrchem, provedením ve vysokém lesku nebo použít matové materiály, věrně imitující vzhled dřevin.

Peka

Drátěný program a mnoho dalších od firmy SCHACHERMAYER.

Kování

Po zkušenostech vám doporučujeme kování značky BLUM.

 

Šimek Miroslav - truhlářství - netkatalog.czTruhlářství - netkatalog.cz