Kuchyňské desky

Kvalitní kuchyňské desky mohou sloužit nejen k praktickému účelu, ale také ke stylizaci vaší nové kuchyně. K výběru je možné využít velkého množství dekorů, díky kterým kuchyňské desky zapadnou do nového prostředí a mohou tak navodit atmosféru moderního kuchyňského prostoru nebo klasické kuchyně našich babiček.

Kuchyňské desky se nevyrábějí pouze z jednoho materiálu. K dispozici je např. Corian, Kerock, Postforming nebo žula.

Corian

Kuchyňské desky z Corianu patří k jedněm z nejluxusnějších, jaké si můžete pořídit. Vysoká cena je však vyvážena jeho mechanickou a chemickou odolností, trvanlivostí a odolností proti průsaku. Bezespárá kuchyňská deska se dá ozdobit Corianovými intarziemi.

Postforming

Postforming patří k nejpoužívanějším materiálům na výrobu kuchyňských desek. Pevný a tvrdý laminát postformingové kuchyňské desky vydrží i krátkodobé působení teploty 300°C. Navíc se postforming vyznačuje hermetizační vrstvou zabraňující průsaku vody do těla kuchyňské desky.

Žula

Žulové kuchyňské desky patří ke kuchyňské klasice. Vysoká odolnost proti teplotám a čistícím prostředkům a velká tvrdost ji předurčují k přípravě pokrmů bez použití různých pomůcek, jakými jsou například prkénka či vály. Žulová kuchyňská deska odolá téměř všemu a není třeba se bát, že ji za několik let budete muset vyměnit.

Sklo

Moderní designové kuchyně lze opatřit i skleňenou pracovní deskou či obklady. Vybrat si můžete na www.skleneneobklady.cz

Pokud je vaše kuchyně něčím specifická a nevejde se do ní standardní kuchyňská deska, můžete využít naší nabídky a nechat si vyrobit kuchyňskou desku na míru. Vyberte si u nás tvar, materiál a dekor, který bude nejvíce odpovídat požadavkům vaší kuchyně.

Šimek Miroslav - truhlářství - netkatalog.czTruhlářství - netkatalog.cz